Jakub Rajtar

Jakub Rajtar Fizjoterapeuta, Trener Personalny Połącz z rejestracją

Fizjoterapeuta, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Trener Przygotowania Motorycznego oraz Trener Personalny. Sportowiec, posiadacz Czarnego pasa w Judo, były członek Kadry Narodowej, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. 

Od półtora roku pracuje jako Trener, zajmuje się sportowcami oraz klientami personalnymi. Uczestnik wielu specjalistycznych szkoleń:

  • High Performance System, From Pain to Podium – Zintegrowane Podejście do Treningu Motorycznego i Rehabilitacji w Powrocie Po Urazie,
  • Nowoczesne podejście do treningu motorycznego i fizjoterapii sportowej,
  • HPS Advanced Methods i wiele innych.

Specjalizuje się w późnym etapie rehabilitacji – tzw. RTS, czyli powrót do sportu zawodników kontuzjowanych. Świetnie odnajduje się w pracy z  klientami z dolegliwościami bólowymi oraz restrykcjami ruchowymi. Uważa ruch za najlepsze lekarstwo i mądrze zaplanowaną aktywność fizyczną połączoną z odpowiednią dietą za zdecydowanie najlepszy i najzdrowszy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów.

Ciągle podnosi swoją wiedzę i umiejętności poprzez różnego rodzaju szkolenia, warsztaty oraz naukę własną. Interesuje się przede wszystkim człowiekiem od strony fizjologicznej, anatomicznej oraz biomechanicznej. 

© Copyright 2020. All Rights Reserved by Lekarz Marcin Inglot Port-Zdrowia.pl