Prof Dr. hab. Małgorzata Inglot

Prof. dr. hab. Małgorzata Inglot Hepatolog - lekarz zajmujący się chorobami wątroby, dróg żółciowych i woreczka żółciowego.

Godziny przyjęć

Dzień tygodnia Godziny przyjęć Godziny rejestracji
Poniedziałek 8:00 - 10:00 8:00 - 20:00
Wtorek nie przyjmuje 8:00 - 20:00
Środa nie przyjmuje 8:00 - 20:00
Czwartek nie przyjmuje 8:00 - 20:00
Piątek 8:00 - 13:00 8:00 - 20:00
Połącz z rejestracją Oceń nas w Google

Dr hab. med. Małgorzata Inglot, prof.nadzw. – lekarz chorób zakaźnych i hepatolog.

Od 1991 roku pracuje w Katedrze i Klinice Chorób Zakaźnych, Chorób Wątroby i Nabytych Niedoborów Odpornościowych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

W działalności klinicznej i naukowo-badawczej zajmuje się profilaktyką, patogenezą i leczeniem wirusowych zapaleń wątroby, patogenezą i leczeniem zakażeń HIV oraz koinfekcji HIV/HCV.

W pracy ambulatoryjnej konsultuje i leczy pacjentów z marskością wątroby, stłuszczeniem wątroby, przewlekłymi zapaleniami wątroby. Diagnozujei leczy takżę inne choroby zakaźne takie jak toksoplazmoza, borelioza, cytomegalia, HIV, opryszczka i inne.

Prowadzi badania kliniczne obejmujące pacjentów z przewlekłymi zapaleniami wątroby B i C, stłuszczeniem wątroby i innymi chorobami wątroby.

W dorobku naukowym posiada ponad sto prac oryginalnych i poglądowych oraz jest współautorką trzydziestu rozdziałów w podręcznikach i monografiach.

Cennik

  • Konsultacje lekarza chorób zakaźnych – 200 zł
  • Konsultacje hepatologiczne – 200 zł

Na Blogu

2 lipca 2020
Borelioza

Borelioza jest odkleszczową chorobą bakteryjną wywoływaną przez krętki z rodzaju Borrelia. Więcej o objawach, sposobach leczenia i profilaktyce przeczytasz w artykule.

Czytaj więcej
17 czerwca 2020
Marskość Wątroby – Przyczyny, Objawy, Badanie, Leczenie

Marskość wątroby to stan, w którym dochodzi do zaburzenia czynności wątroby i jej uszkodzenia. Jest konsekwencją wielu przewlekłych chorób wątroby. W artykule przeczytasz o przyczynach, objawach i skutkach marskości wątroby.

Czytaj więcej

© Copyright 2020. All Rights Reserved by Lekarz Marcin Inglot Port-Zdrowia.pl