Lek. med. Olga Krynicka-Scaringella

Olga Krynicka-Scaringella lek. med. Olga Krynicka-Scaringella Pediatra

Godziny przyjęć

Dzień tygodnia Godziny przyjęć Godziny rejestracji
Poniedziałek 08:00 - 20:00 8:00 - 20:00
Wtorek 08:00 - 20:00 8:00 - 20:00
Środa 08:00 - 20:00 8:00 - 20:00
Czwartek 08:00 - 20:00 8:00 - 20:00
Piątek 08:00 - 20:00 8:00 - 20:00
Połącz z rejestracją Oceń nas w Google

Na najmłodszych pacjentów patrzę wielopłaszczyznowo – jako lekarz oraz jako matka.

Szkolenie specjalizacyjne odbyłam w Oddziale Gastrologii Dziecięcej, stąd problematyka żywienia oraz jakże częste problemy „brzuszkowe” małych pacjentów nie są mi obce. Pediatria jest moją pasją i staram się aktualizować wiedzę biorąc udział w konferencjach, szkoleniach i kursach. 

Zajmuję się nie tylko diagnostyką i leczeniem patologii, zwracam też ogromną uwagę na kontrolę prawidłowego rozwoju dziecka oraz działania prewencyjne – z chęcią omówię, jak najlepiej zadbać o zdrowie dzieci. 

 

 

Wizyta u pediatry w weekend czy w dniu wolnym od pracy?

  • Tak, w Porcie Zdrowia.

Uruchamiamy weekendowe i świąteczne dyżury pediatryczne ( godz. 10.00-18.00) 👩🏼‍⚕️
W Porcie dyżur pediatryczny pełnić będzie Dr Olga Krynicka-Scaringella.
❕Ważne:
• W celu ustalenia terminu „weekendowego” prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Doktor. +48 503 897 531

• Powiadomienie o wyłączonym telefonie oznacza, iż w tym dniu Pediatra nie jest dostępna.
• Na nieodebrane połączenia Pani Doktor postara się jak najszybciej odpowiedzieć, bądź poinformuje o braku miejsc drogą SMS.

Dni październikowych dyżurów pediatrycznych:
24.10. |niedziela|
30.10. |sobota|
31.10. |niedziela|

Kontakt +48 503 897 531

 

Na Blogu

4 maja 2021
COVID i jego powikłanie u dzieci

Przetaczająca się przez Polskę kolejna fala zachorowań na COVID-19, tym razem obejmuje dużą ilość dzieci. Na szczęście sam przebieg choroby u dzieci najczęściej bywa łagodny lub bezobjawowy. W przypadku części zachorować mamy jednak do czynienia z powikłaniami, o których możesz przeczytać w artykule.

Czytaj więcej
4 listopada 2020
Przeziębienie – objawy, diagnostyka, leczenie, domowe sposoby

Przeziębienie to infekcja wirusowa górnej części układu oddechowego dotycząca głównie błony śluzowej wyścielającej gardło, jamę nosową i zatoki przynosowe. O tym jak odróżnić przeziębienie od grypy, jak się leczyć oraz zapobiegać, przeczytasz w tym artykule.

Czytaj więcej
4 listopada 2020
Grypa – Objawy, ile trwa, leczenie, powikłania, domowe sposoby

Jesienna aura sprzyja grypie, która właśnie w okresie jesienno zimowym pojawia się co roku. Jest to ostra choroba zakaźna spowodowana przez RNA-wirusy z rodziny Orthomyxoviridae, które atakującą zarówno górne jak i dolne drogi oddechowe, utrudniając tym samym ich prawidłowe oczyszczanie z drobnoustrojów oraz zanieczyszczeń. Więcej o rozpoznaniu, leczeniu, diagnostyce i profilaktyce przeczytasz w tym artykule.

Czytaj więcej
4 listopada 2020
Angina – Przyczyny, objawy i diagnostyka

Angina to zapalenia migdałków podniebiennych i/lub zapalenia gardła. Towarzyszy mu zazwyczaj zapalenie węzłów chłonnych szyi oraz objawy ogólnoustrojowe. Jest stosunkowo częstą chorobą, zatem warto wiedzieć, kiedy podejrzewać anginę i jak postępować w przypadku jej wystąpienia. Więcej o przyczynach, objawach i sposobach leczenia przeczytasz w tym artykule.

Czytaj więcej
28 września 2020
Ból brzucha u dzieci

Jedną z najczęstszych dolegliwości u dziecka, z jaką zmaga się niemalże każda mama już od pierwszych miesięcy życia swojej pociechy, jest ból brzucha. Bardzo ważna jest rola rodziców, którzy jako pierwsi muszą wychwycić niepokojące sygnały świadczące o dolegliwościach najmniejszych pacjentów. Więcej o przyczynach bólu brzucha u dzieci przeczytasz w tym artykule.

Czytaj więcej

© Copyright 2020. All Rights Reserved by Lekarz Marcin Inglot Port-Zdrowia.pl