Trener personalny, Fizjoterapeuta 

Konsultacja

Podczas pierwszego spotkania porozmawiamy o celu Twojej wizyty i problemach, z którymi się borykasz. Oferujemy diagnostykę z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu ultrasonograficznego. Stosując specjalistyczne, odpowiednie testy sprawdzimy Twoje kompetencje ruchowe- tak, by dobrana dla Ciebie terapia lub trening miały jak najbardziej zindywidualizowany charakter. Dopełnieniem terapii może być podjęcie współpracy z dietetykiem, co pozwoli na maksymalizację efektów leczenia i możliwie jak najszybszy powrót do pełnej sprawności fizycznej. Oferowane przez nasz zespół kompleksowe podejście do Twoich problemów zdrowotnych umożliwi Ci bezpieczne i szybkie odzyskanie sprawności motorycznej i zadowolenia psychicznego. Szeroko pojęta, zintegrowana i skoordynowana terapia jest możliwa dzięki ścisłej współpracy wielu specjalistów i wpisuje się w filozofię (strategię) pracy z pacjentem propagowaną przez nasz zespół. Jesteśmy przekonani, że tylko w ten sposób potrafimy szybko i skutecznie Ci pomóc!

Trening personalny

Pozwól sobie pomóc, a efekty będą widoczne przez długi czas. Jeśli chcesz zadbać o zdrowie, to aktywność fizyczna i odpowiednia ilość ruchu jest na to najlepszym sposobem. Trening pod okiem profesjonalisty ułatwi Ci utratę zbędnych kilogramów, zmniejszając do minimum możliwość wystąpienia urazu i dyskomfortu spowodowanego przez nieprawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń. Zadbamy o Twoje stawy i mięśnie, by zminimalizować dolegliwości bólowe i poprawić sylwetkę.

Plan treningowy

Jeżeli z jakiegoś powodu trening w domowym zaciszu sprawia Ci więcej przyjemności, to indywidualny plan treningowy będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Otrzymasz go podczas wstępnej konsultacji, kiedy to wspólnie określimy Twoje możliwości, ograniczenia, plany i cele.

© Copyright 2020. All Rights Reserved by Lekarz Marcin Inglot Port-Zdrowia.pl