Dietetyk mgr. Michał Wandzel

Michał Wandzel - dietetyk mgr. Michał Wandzel Dietetyk Połącz z rejestracją Oceń nas w Google

Jestem dietetykiem klinicznym oraz sportowym, a także propagatorem zdrowego i aktywnego stylu życia. Na przestrzeni ostatnich lat, miałem okazję uczestniczyć w wielu kursach oraz szkoleniach dotyczących zagadnień wpływu odżywiania na funkcjonowania organizmu człowieka. 

Moim głównym zadaniem, w pracy z drugą osobą jest podnoszenie świadomości żywieniowej oraz pomoc w kształtowaniu odpowiednich nawyków. Wierzę, że dzięki temu każdy jest w stanie poprawić zdrowie i jakość życia. 

Specjalizuję się nie tylko w leczeniu nadwagi i otyłości, ale także wsparciu żywieniowym w wielu jednostkach chorobowych, takich jak: zaburzenia gospodarki węglowodanowej, niedokrwistość, choroby autoimmunizacyjne, zaburzenia hormonalne oraz inne. 

W codziennej pracy dokładam również małą cegiełkę do poprawy wyników sportowców, którzy ze mną współpracują. Obecnie pod moją opieką znajduje się kilku młodzieżowych reprezentantów Polski. 

Od kilku lat systematycznie prowadzę warsztaty żywieniowe oraz współpracuje z wieloma klubami sportowymi dzieląc się moim doświadczeniem.

Wyróżnia mnie indywidualne podejście do osoby, która mi zaufała i z którą współpracuję. Tworząc zalecenia żywieniowe oraz jadłospis uwzględniam stan zdrowia, preferencje oraz możliwości podopiecznego.

Moją misją jest niesienie pomocy osobom potrzebującym  kompleksowego wsparcia dietetycznego.  Dodatkowym celem jest szerzenie wiedzy na temat odżywiania oraz pokazywania wartości płynącej z dbania o własne zdrowie. Realizuję tę misję prowadząc gabinet oraz szkolenia dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Największą motywacją do pracy oraz ciągłego pogłębiania wiedzy są efekty oraz wdzięczność podopiecznych. Małe, acz istotne zmiany w żywieniu pozwalają mi czerpać satysfakcję z poprawy zdrowia i ogólnego samopoczucia moich podopiecznych. 

Jeśli chcesz ruszyć z miejsca, zacząć bardziej dbać o zdrowie, a nie wiesz od czego zacząć, zapraszam do współpracy. 

© Copyright 2020. All Rights Reserved by Lekarz Marcin Inglot Port-Zdrowia.pl