Dermatolog Dr nauk med. Edyta Lelonek

Dermatolog Dr nauk med. Edyta Lelonek Dr nauk med. Edyta Lelonek Dermatolog, Wenerolog Połącz z rejestracją Oceń nas w Google Edyta Lelonek - ZnanyLekarz.pl

Dr n. med. Edyta Lelonek, specjalista dermatolog- wenerolog, lekarz medycyny estetycznej. Pracuje w Katedrze i Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2018 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską z zakresu dermatologii.

Jest autorką wielu prac naukowych o zasięgu krajowym i zagranicznym.
Posiada szerokie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z użyciem laserów m.in. CO2, Er:YAG, Nd:YAG i aleksandrytowy. Wykonuje również peelingi medyczne, mezoterapie, iniekcje z użyciem wypełniaczy, toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego i fibryny. Ponadto nieustannie szkoli się z zagadnień dietetyki klinicznej wdrażając holistyczny model opieki nad pacjentem.
Stale podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach z zakresu medycyny estetycznej, dermatochirurgii i dermatologii w Polsce oraz na zagranicznych kongresach, także jako wykładowca. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Dermatologów (ISD), Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV) oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD).

 

Skierowanie na wizytę  nie jest wymagane. Konsultacje i zabiegi wykonywane są odpłatnie

Rejestracja telefoniczna czynna poniedziałek- piątek w godzinach 12-18.

Cennik – Dermatologia

© Copyright 2020. All Rights Reserved by Lekarz Marcin Inglot Port-Zdrowia.pl